[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » DESPRE SCOALA » CLASA III » Sfarsit de an scolar (Vacanta placuta,minionii mei dragi!)
Sfarsit de an scolar
Iuliana_DorilaData: Joi, 2020-06-11, 6:34 PM | Mesaj # 1
Locotenent colonel
Grup: Moderatori
Mesaje: 127
Reputaţie: 0
Status: Neconectat
Dragii mei,

Foarte curând vom păși pe tărâmul miraculos al unei lumi de poveste cu numele- Vacanța Mare. Savurați fiecare clipă, puneți sens și rost în tot ce faceți, distrați-vă frumos și util pentru suflet, acumulați cunoștințe , impresii, emoții irepetabile. Fie ca vacanța fiecăruia din voi să abunde în evenimente frumoase și memorabile!

Stimați părinți,

La debutul anului școlar, care tocmai s-a încheiat, am format o echipă împreună cu Dumneavoastră. De-a lungul anului de învățământ, am rămas împreună, acesta reprezentând progresul. Mă simt onorată și răsplătită de încrederea și sprijinul acordat, de înțelegerea și promptitudinea cu care ați răspuns, fiecare în parte și toți , deopotrivă, la invitațiile mele pentru stimularea interesului pentru educație și promovarea valorilor educaționale.

Situația din ultimele luni-scoala de acasa- imi întărește în convingerea că școala astăzi nu poate supraviețui decât prin eforturile unite ale dascalilor si părinților. Vă mulțumesc pentru înțelegerea clară a faptului că doar investind în școală ,educatie asiguram succesul de viitor al copiilor noștri, prin implicarea activa în educatia propriilor copii. Împreună ne-am unit eforturile în folosul celor ce sunt pe drumul cunoașterii, al descoperirilor și formării personalității.

Mă tot gândesc și încerc să găsesc cuvintele potrivite pe care le-aș putea adresa în semn de mulțumire iar un simplu ”Mulțumesc” rostit sincer și din tot sufletul ar fi una din căile prin care pot să-mi exprim împlinirea că ați fost alături de mine in acest an scolar!
Vacanta placuta!
 
anamariamaringicaData: Sâmbătă, 2020-06-13, 10:06 AM | Mesaj # 2
Colonel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 202
Reputaţie: 0
Status: Neconectat
MULTUMIM!VACANTA PLACUTA!

Adăugat (2020-06-13, 10:06 AM)
---------------------------------------------
MULTUMIM!VACANTA PLACUTA!

 
Forum » DESPRE SCOALA » CLASA III » Sfarsit de an scolar (Vacanta placuta,minionii mei dragi!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: